Перейти до основного вмісту

Казки дитинства

В Україні з’явився безкоштовний додаток на телефон із казками українською мовою. 

“Казки дитинства” – це безкоштовна збірка народних та авторських казок в текстовому та аудіо форматах виключно українською мовою, яку створив українець із Мукачева. Цікаво, що цей телефонний додаток постійно оновлюється і наповнюється базою нових казок. Зараз він вміщає близько 200 казок, із них 82 — в аудіоформаті. 

Аудіоказки можна програвати відразу в режимі онлайн через вбудований у додаток плеєр, або ж завантажити їх на свій пристрій та вмикати без доступу до інтернету.

Ці казки не мають вікового обмеження, так як навіть найменший слухач буде зачарований голосами, що звучать, або ж голосом своїх батьків, що самі з радістю проходять крізь прості і пізнавальні історії персонажів казок. Отримати додаток дуже легко: достатньо ввести у пошуку “Казки дитинства” у додатку App Store (для iPhone), або у Play Market (для Android).


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Щоденні 5. Тексти для читання.

Цікаві завдання з української мови

Читаємо залюбки

Здрастуйте, дорогі гості! Морозний вітер січе в обличчя. Намело цілі кучугури   снігу — січневого снігу. Важкувато стало жити на світі пташкам, що зимують у нас. Але вони не дуже журяться. Ось, весело цвірінькаючи, хвилясто пролетіла зграйка жвавих красенів-щигликів, чижів і коноплянок. Помчали   щодуху   десь на лопухах, вільхах чи берізках поснідати   смачним насіннячком. А яке гарне деревце горобини! Ніби його прикрасили, як новорічну ялинку. Чудові, спокійні червоногруді снігурі обсипали його і ягідками ласують. До чого ж красиві пташки! Їх називають північними папугами. Це наші зимові гості. Вони прилетіли з далекої півночі, щоб тут перебути зиму. Бо там вона сувора, люта. Прилітають до нас гостювати і червоногруді, в червоненьких шапочках чечітки та коричнево-золотисті юрки. А ми в саду поставили їдальні для пташок і підгодовуємо їх. Прилітайте, дорогі гості, поласувати коноплею, просом, льняним та гарбузяним   насінням, ягодами горобини і калини! (137 слів)