Перейти до основного вмісту

Публікації

Показано дописи з листопад, 2021

Захист проєктів «Подорож на одну із планет Сонячної системи»

          Кожна людина мріє здійснити подорож у Всесвіт. Дізнатися про те, як там на інших планетах. Над цим міркували і учні нашого класу, які підготували захоплюючі проєкти на тему: «Подорож на одну із планет Сонячної системи».      Кожен проєкт був по-своєму цікавий та захолюючий.Учні провели велику пошукову роботу, щоб знайти цікавинки.  Під час захисту проєктів, діти презентували багато цікавої і пізнавальної інформації. А саме, що Непту́н - планета Сонячної системи, восьма за віддаленістю від Сонця. Вона четверта за розміром , третя за масою і належить до планет-гігантів. Нептун було відкрито 23 вересня 1846 року, і він став першою планетою, виявленою завдяки математичним розрахункам. Тут вирують найсильніші вітри серед планет Сонячної системи. Вене́ра - це єдина з восьми основних планет, яка отримала назву на честь жіночого божества. За розміром майже така сама, як Земля. Венера — третій за яскравістю об'єкт на небі; її блиск пост...

Конкурс малюнків "Осінній шарм"

 

Тиждень безпеки життєдіяльності

     З метою підвищення якості підготовки і навчання учасників освітнього  процесу вмінню діяти у разі  виникнення надзвичайних ситуацій, підвищення рівня безпеки, привернення уваги суспільства до безпечної життєдіяльності, запобігання травматизму дітей  під час освітнього процесу та в побуті, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя у закладі  з 15 по 19 листопада 2021 р. було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності.

Показовий урок з математики

       18.11.2021 було проведено показовий урок на тему «Лічильна одиниця-тисяча. Розв’язування задач. Перетворення іменованих чисел».       На основі цієї теми діти здійснили цікаву математичну мандрівку у Всесвіт, відвідали всі планети Сонячної системи. Дружба з точною і такою необхідною наукою, як математика, допомогла дітям здійснити пізнавальну подорож та засвоїти знання про зірки та планети, подорожуючи країною чисел та величин, вони розв’язували задачі та працювали з геометричним матеріалом.     Висока увага приділялася природничій галузі, розвитку логічного мислення, уваги, пам’яті, уявленню про причинно-наслідкові зв’язки між об’єктами природи.